ANIMAL TECH 2019

Navštivte nás na ANIMAL TECH - mezinárodní veletrh pro živočišné výroby.

Od 12. do 15. května proběhnou na brněnském výstavišti Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH s Národní výstavou hospodářských zvířat. 

animal-tech-logo.pngSoučástí doprovodného programu je Středoevropský veterinární kongres, souběžně proběhne také Národní výstava myslivosti. Součástí Národní výstavy hospodářských zvířat je rozsáhlá výstava koní a včelařská výstava spojená s prodejem. Veletrh ANIMAL TECH, Národní výstava hospodářských zvířat a Národní výstava myslivosti obsadily haly P, F a G1, komerční expozice téměř dvou set na veletrhu ANIMAL TECH zabírají 9000 čtverečních metrů, devět stovek hospodářských zvířat se prezentuje na téměř 18 tisících čtverečních metrech.

Technologie pro živočišnou výrobu

V pavilonu P a jeho okolí najdou návštěvníci expozice s technologiemi pro živočišnou výrobu – krmivářské firmy, technologie pro chov, dojicí techniku, zemědělskou techniku včetně závěsné techniky. Velká část vystavovatelů představuje novinky a zajímavé exponáty pro větší výnos, produktivitu i lepší prostředí hospodářských zvířat.

Národní výstava hospodářských zvířat

Na Národní výstavě hospodářských zvířat uvidí návštěvníci přes 900 kusů skotu, prasat, ovcí, koz a koní. Nejdůležitější částí doprovodného programu výstavy jsou tradičně šampionáty a soutěžní přehlídky, například Národního šampionát holštýnského skotu, Národního šampionát masných plemen, Národního šampionát skotu jersey nebo soutěžní přehlídky normandského skotu. V neděli proběhne na výstavišti sněm Agrární komory ČR, letošní ANIMAL TECH využije Mendelova univerzita k připomenutí sta let agronomické fakulty. Návštěvníci uvidí také ukázky zpracování vepřového masa s Františkem Kšánou nebo soutěž ve stříhání ovcí ručními nůžkami.


Více informací naleznete na webových stránkách ANIMAL TECH


animal-tech-2019-map-cz.jpg