Nový jednatel ve společnosti AMALGEROL CZ

zdenek-vrnata-quadr.jpg


Těší nás, že můžeme v našem týmu přivítat Zdeňka Vrňatu, který začátkem ledna 2021 převzal vedení naší společnosti. 

Své rozsáhlé manažerské zkušenosti primárně získával Zdeněk Vrňata jako vedoucí nákupu a logistiky, později jako obchodní ředitel v dřevozpracujícím průmyslu a rovněž jako manažer v zemědělství. Obzvláště důležité jsou pro něj výborné vztahy se zákazníky i spolupracovníky. 

Spolu s naším zkušeným týmem se bude starat o požadavky všech našich zákazníků, budovat a rozšiřovat dobré jméno a působení naší firmy na trhu. Jsme rádi, že tímto krokem dále posílíme náš stávající tým.

Současně jsme přesunuli náš sklad z Rakouska do Havlíčkova Brodu poblíž dálnice D1. Již nyní jsou zde skladovány veškeré námi dodávané produkty pro konvenční a ekologické farmy. Zřízením strategicky umístěného skladu v ČR výrazně zkrátíme dodací lhůty a můžeme rychleji vyhovět požadavkům všech našich vážených zákazníků.

Kromě toho dále rozšiřujeme naši nabídku o nové produkty pro zlepšení půdy, posílení rostlin, biologii hnoje, stájovou hygienu a péči o zvířata.

Naše hlavní odbornost v oblasti biostimulátorů je zaměřena v současné době na zvýšené povědomí o zdravém zemědělství, půdách, rostlinách a zvířatech - jako základu hodnotné potravy. Jako náš zákazník se můžete i nadále spolehnout na vysoce kvalitní produkty pro vaše porosty a hospodářská zvířata. Po celá desetiletí jsme pro naše zákazníky a velkoobchodní distributory spolehlivým a silným partnerem. Těšíme se, až společně zahájíme novou sezónu, přestože bude kvůli Covidu jistě náročná.

 

Se srdečným pozdravem

Hanspeter a Hans Hueter
(majitelé společnosti)