Polní den cukrové řepy ve Slovči

Naše firma se 24. září 2014 zúčastnila Polního dne cukrové řepy. Polní den se konal ve Slovči na pozemcích Zemědělské společnosti Sloveč, a.s.

Byl konán pod záštitou ministra zemědělství Mariana Jurečky, který zde i vystoupil a organizován firmou Tereos TTD Dobrovice a Svazem pěstitelů cukrovky Čech.

Tento polní den se vzhledem ke krásnému slunečnému počasí velice vydařil a byl hojně navštívený širokou zemědělskou veřejností, zabývající se problematikou pěstování cukrové řepy v Čechách. Prezentovali se zde firmy působící na trhu cukrové řepy, od osivářských, chemických a výživářských, až po mechanizaci na pěstování cukrové řepy. Řepařský institut v Semčicích zde prezentoval své pokusy, jak odrůdové, tak i pesticidní ochrany a výživy cukrové řepy. Byly zde praktické ukázky mechanizace od přípravy půdy a plečkování cukrovky, až po ukázku sklizně a nakládání řepy na odvoz.

Stánek naší firmy, kde jsme prezentovali náš sortiment v RV i v ŽV byl hojně navštěvovaný. Všechny nejvíce zaujala praktická ukázka a demonstrace bulev od našeho významného zákazníka, který aplikoval naše PREMIUM na celou plochu cukrové řepy. Velikost těchto bulev se vymyká běžné velikosti v místních podmínkách. Měli jsme tedy o čem diskutovat s našimi zákazníky a odběrateli. Při těchto plodných diskusích jsme se přesvědčili, že naši odběratelé jsou spokojeni s naším přípravkem AMALGEROL PREMIU, který při pěstování cukrové řepy stále prokazuje svou kvalitu a opodstatněnost aplikace.

 Ing. Josef Novotný

AMALGEROL CZ s.r.o.

p9241729.JPG

p9241730.JPG